Przesyłki Irlandia Polska

Poszukujesz firmy, która zajmuje się transportem przesyłek na trasie Irlandia-Polska? Jesteś we właściwym miejscu! Jesteśmy firmą kurierską z Żar. Naszą misją jest transport przesyłek na trasie Polska-Irlandia. Przewozimy zarówno małe, jak i duże towary (standardowe przesyłki do 30 kg, a także te o wielkim gabarycie).

Ponadto przewozimy wszelkie pojazdy mechaniczne tj. auta, motocykle czy quady. Dodatkowo zajmujemy się przewozem palet i towarów o niestandardowych wymiarach. To, co możemy zagwarantować naszym Klientom to wysokiej jakości zabezpieczenia przesyłek, dzięki którym mogą oni czuć komfort psychiczny i mieć pewność, że ich rzeczy dotrą w całości i bez żadnego uszczerbku.

Możemy zagwarantować Ci, że towar, jaki otrzymaliśmy, dotrze na miejsce nienaruszony. Nasze usługi transportowe największą popularnością cieszą się wśród osób, które mają znajomych, przyjaciół lub rodzinę w Irlandii i wysyłają im przesyłki międzynarodowe. Firma Emilia kurier to wysokiej jakości usługi i niskie ceny! Gwarantujemy transport przesyłek w systemie „door to door” . Nasz cennik jest niezmienny, bez ukrytych kosztów! Dodatkowo cechuje nas szybkość, niezawodność i solidność. Do naszej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Nie masz obowiązku podpisywania swoich paczek imieniem i nazwiskiem oraz dokładnym adresem – paczki Irlandia Polska to nasza specjalność od lat.

Wystarczy, że zaznaczysz jednakowym markerem (np. inicjały, symbol o którym nas poinformujesz). Zanim skorzystasz z naszych usług, przygotuj listę rzeczy do wysyłki i je dokładnie policz, wszystkie delikatne przedmioty odpowiednio zabezpiecz, poprzez wypełnienie wolnej przestrzeni np. gazetami. Opisz je i spakuj na samym końcu tak, by pod ciężarem nie uległy zniszczeniu. Poza Irlandią oferujemy transport towarów w całej Europie! Jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Europie! Zainteresowany? Skontaktuj się z nami i ciesz się bezpiecznym transportem Twoich rzeczy!KURIER | PRZEWOZY | PRZESYŁKI | PACZKI | PRZEPROWADZKI | POLSKA | IRLANDIA | DUBLIN | PRZEWOZY KURIERSKIE